1 DRUŻYNA WĘDROWNICZA „Ze’ew Południa”

1 Drużyna Wędrownicza „Ze’ev Południa” powstała w 2014 roku. Od tego czasu działa nieustannie, jej drużynową jest pwd. Patrycja Turczańska. Jesteśmy przede wszystkim zgraną ekipą, która świetnie sobie radzi z każdym zadaniem. Jeśli jesteś chętny przeżyć prawdziwą przygodę oraz poznać nowych znajomych to my Ci to umożliwmy. Dlaczego?

Ponieważ całą drużyną jeździmy na ogólnopolskie rajdy oraz organizujemy własne biwaki wyjazdowe z innymi drużynami wędrowniczymi z całej Polski.

Zapraszamy każdego chętnego w wieku od 14-21 lat na nasze zbiórki, które odbywają się w czwartki w godzinach 18:30-20:15. Nie może Was na nich zabraknąć!!

Drużynowa: pwd. Patrycja Turczańska
Kontakt: 667-040-197