Cztery pory roku

6 Drużyna Harcerska „Tęczowy Szlak” – października wyjeżdża na 5 dni w Tatry by wziąć udział w projekcie Cztery pory roku. Są ekologiczne zajęcia aktywizujące i rozwijające osoby niepełnosprawne – projekt dofinansowany ze środków PFRON oraz Fundacji KGHM Polska Miedź. Projekt zakłada organizację zajęć indywidualnych i grupowych w trakcie 5 i 10 dniowych warsztatów o charakterze ekologicznym przeprowadzanych dla dzieci, młodzieży niepełnosprawnych w pięciu miejscach w Polsce na terenie baz i ośrodków harcerskich. W projekcie zdobywanie wiedzy
i umiejętności społecznych współgrać będzie z poznawaniem otoczenia pozaspołecznego zmierzające do zapoznania z różnymi elementami przyrody.

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *