Krąg Instruktorski „Wataha”

Witajcie jesteśmy Kręgiem Instruktorskim który powstał na przełomie 2004/2005 roku podczas zmian metodycznych w ZHP. Nasz krąg na początku realizował zadania związane z rozwojem ruchu wędrowniczego w naszym hufcu organizował warsztaty szkolenia spotkania. W późniejszym okresie wspieraliśmy rozwój harcerzy starszych poprzez organizację cyklicznej imprezy „Mała Akademia Przygody” której odbyło się aż osiem edycji. Krąg zrzesza instruktorów i kandydatów na instruktorów oraz wiele ludzi wspierających naszą organizacje nie będąc zrzeszeni. W sumie jest nas ponad 20 osób realizujemy wiele działań przez różne podgrupy które wyrosły z kręgu jak grupa kwatermistrzowska, harcerski klub specjalnościowy. Nasz harcerski klub wspiera działalność w wielu specjalnościach jak obronna, spadochronowa, wspinaczkowa, survivalowa, sportowa.
Realizujemy wiele dziwnych działań, najczęściej takich których nikt nie chce. Naszym priorytetem jest wspieranie hufca w jego działalności. Wszystkich którzy by chcieli do nas wstąpić serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt pod adresem toperz @ wataha.eu

Posted in Bez kategorii, Nasze Gromady Drużyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *