Drużyny Harcerskie

1 Drużyna Wędrownicza „Ze’ev Południa”

1 Drużyna Wędrownicza „Ze’ev Południa” powstała we wrześniu 2013 roku. Jej założycielem i pierwszym drużynowym był pwd. Jakub „Zeus” Kłeczek HR. Drużynę tworzą uczniowie ze szkół średnich miasta Oława, oraz uczniowie ostatnich klas oławskich gimnazjów.
Drużyna pracując metodą małych grup realizuje zadania w patrolach zadaniowych. Na czele konkretnych grup stoją członkowie drużyny. Pracujemy na dwóch stopniach harcerskich, tj. HO i HR, zdobywamy sprawności mistrzowskie, oraz staramy się zdobywać znaki służb.
W rocznej pracy organizujemy biwaki, oraz wyprawy turystyczne (Norwegii). Uczestniczymy tez w wielu imprezach chorągwianych i krajowych. Nasze zbiórki odbywają się w czwartki o godzinie 18.45 w hufcu w Oławie.


Drużynowa pwd. Patrycja Turczańska


9 Drużyna Harcerska „SZAROTKA” o specjalności Czerwonych Beretów -Górskiej

Czuwaj!
Nasza drużyna działa przy szkole podstawowej numer 8 już od 18 lat, co piątek o godzinie 15:37 spotykamy się aby przeżyć nową przygodę! A może i ty masz ochotę nas poznać, zawiązać nowe przyjaźnie, zrealizować wyzwanie, nauczyć się czegoś nowego a przede wszystkim dobrze się bawić ? Zapraszamy do nas na zbiórki !!!!


Drużynowa pwd. Jagoda Banaś


W tej zakładce znajdziecie drużyny działające w naszym hufcu oraz sposób kontaktu z nimi.

 

Numer Drużyny Nazwa Drużyny Kontakt z drużyną
1 DRUŻYNA WĘDROWNICZA „Ze’ew Południa” Drużynowa
pwd. Patrycja Turczańska
E-mail
2 WIELOPOZIOMOWA DRUŻYNA  HARCERSKA im. Adama Mickiewicza Drużynowy

pwd. Robert Piotrowski
E-mail

4 DRUŻYNA HARCERSKA im. Janusza Korczaka Drużynowa
pwd. Izabela Wójciak
E-mail
6 DRUŻYNA HARCERSKA „TĘCZOWY SZLAK” Drużynowa
pwd. Magda Paluch
E-mail
8 DRUŻYNA HARCERSKA „AGRONAUCI” Drużynowa
sam. Oliwia Leszczyńska
9 DRUŻYNA HARCERSKA „SZAROTKA” Drużynowa
pwd. Jagoda Banaś
E-mail
18 DRUŻYNA HARCERSKA „PHOENIX” Drużynowa
pwd. Sandra Biela
27 DRUŻYNA HARCERSKA „IMPULS” Drużynowy
pwd. Andrzej Zelmanowicz
E-mail
PRÓBNA DRUŻYNA HARCERSKA Działająca przy Szkole Podstawowej nr 4 w Oławie Drużynowa
sam. Patrycja Lipińska
Posted in Nasze Gromady Drużyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *