Drużyny Harcerskie

1 Drużyna Wędrownicza „Ze’ev Południa”

1 Drużyna Wędrownicza „Ze’ev Południa” powstała we wrześniu 2013 roku. Jej założycielem i pierwszym drużynowym był pwd. Jakub „Zeus” Kłeczek HR. Drużynę tworzą uczniowie ze szkół średnich miasta Oława, oraz uczniowie ostatnich klas oławskich gimnazjów.
Drużyna pracując metodą małych grup realizuje zadania w patrolach zadaniowych. Na czele konkretnych grup stoją członkowie drużyny. Pracujemy na dwóch stopniach harcerskich, tj. HO i HR, zdobywamy sprawności mistrzowskie, oraz staramy się zdobywać znaki służb.
W rocznej pracy organizujemy biwaki, oraz wyprawy turystyczne (Norwegii). Uczestniczymy tez w wielu imprezach chorągwianych i krajowych. Nasze zbiórki odbywają się w czwartki o godzinie 18.45 w hufcu w Oławie.

Drużynowa pwd. Patrycja Turczańska

9 Drużyna Harcerska „SZAROTKA” o specjalności Czerwonych Beretów -Górskiej

Czuwaj!
Nasza drużyna działa przy szkole podstawowej numer 8 już od 18 lat, co piątek o godzinie 15:37 spotykamy się aby przeżyć nową przygodę! A może i ty masz ochotę nas poznać, zawiązać nowe przyjaźnie, zrealizować wyzwanie, nauczyć się czegoś nowego a przede wszystkim dobrze się bawić ? Zapraszamy do nas na zbiórki !!!!

Drużynowa pwd. Jagoda Banaś

W tej zakładce znajdziecie drużyny działające w naszym hufcu oraz sposób kontaktu z nimi.

Numer Drużyny Nazwa Drużyny Kontakt z drużyną
1 DRUŻYNA WĘDROWNICZA „Ze’ew Południa” Drużynowa
pwd. Patrycja Turczańska
2 WIELOPOZIOMOWA DRUŻYNA  HARCERSKA im. Adama Mickiewicza Drużynowy

pwd. Robert Piotrowski

4 DRUŻYNA HARCERSKA im. Janusza Korczaka Drużynowa
pwd. Izabela Wójciak
6 DRUŻYNA HARCERSKA „TĘCZOWY SZLAK” Drużynowa
pwd. Magda Paluch
8 DRUŻYNA HARCERSKA „AGRONAUCI” Drużynowa
sam. Oliwia Leszczyńska
9 DRUŻYNA HARCERSKA „SZAROTKA” Drużynowa
pwd. Jagoda Banaś
18 DRUŻYNA HARCERSKA „PHOENIX” Drużynowa
pwd. Sandra Biela
27 DRUŻYNA HARCERSKA „IMPULS” Drużynowy
pwd. Andrzej Zelmanowicz
PRÓBNA DRUŻYNA HARCERSKA Działająca przy Szkole Podstawowej nr 4 w Oławie Drużynowa
sam. Patrycja Lipińska
Posted in Nasze Gromady Drużyny.