Gormady Zuchowe

1 GROMADA ZUCHOWA
„SPRYTNE PLASTUSIE”

Czuj! Jesteśmy gromadą „Sprytnych Plastusiów” i działamy w Szkole Podstawowej nr 1. Jest nas bardzo dużo, ale druhna Magda świetnie sobie z nami radzi i dba o to, byśmy na każdej zbiórce świetnie się bawili. Spotykamy się co tydzień w swojej własnej zuchówce, zapraszamy Ciebie również!


2 GROMADA ZUCHOWA „LEŚNE DUSZKI”

Czuj! „Leśne Duszki”, działa w Szkole Podstawowej nr 1 im Bolesława Chrobrego. Zbiórki odbywają się w środy co drugi tydzień. Drużynowa phm. Magda Filuba.


5 GROMADA ZUCHOWA
„PRZYJACIELE KUBUSIA PUCHATKA”


„Już pora wstać, wyruszyć z domu, przyjaciela spotkać znów!
Miły, puchaty, okrągły, bo to mój jest Kubuś Puchatek, Kubuś!”

Czuj, jesteśmy 5 Gromadą Zuchową „Przyjaciele Kubusia Puchatka” i działamy w Szkole Podstawowej nr 2. Uwielbiamy poszukiwać (nie tylko Hefalumpów), skakać (jak Tygryski), przezywać mnóstwo przygód (razem z Maleństwem) oraz wcinać małe co-nieco (tak jak Puchatek!). Jeśli i Ty chciałbyś do nas dołączyć, koniecznie odwiedź nas na zbiórce w środę w godz. 16:15 – 17:45 w sali nr 45.


6 GROMADA ZUCHOWA
„WESOŁE NUTKI”

Jesteśmy gromadą zuchów sporą,
które druhnę Anitkę mają wesołą.
Co tydzień na zbiórce uśmiechem nas wita,
każdy z nas o nowe sprawności się pyta.
Bo my to właśnie do siebie mamy,
że nudzie zamieszkać u siebie nie damy!

Zapraszamy na zbiórki 6 Gromady Zuchowej „Wesołe Nutki” w każdy piątek w godzinach 14:15 – 15:30 do siedziby naszego hufca przy ul. Kamiennej 4.


13 GROMADA ZUCHOWA
„ROZBRYKANE TYGRYSKI”


„Ma Tygrys powody do dumy i cenę swą dobrze zna,
bo całe ciało ma z gumy, sprężyny na dole ma,
skacze, bryka i wiruje, braknie mu aż tchu,
szaleje bez końca, bo widzi i czuje, że nie ma równych mu!”

Czuj! Jesteśmy 13 Gromadą Zuchową „Rozbrykane Tygryski” i działamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Oławie. Tak jak Tygrysek nie potrafimy siedzieć spokojnie, kiedy wokół czeka na nas tyle przygód! Nasze druhny – Daria, Agnieszka i Klaudia – dbają o to, byśmy nigdy się nie nudzili. Jeśli chcesz do nas dołączyć, koniecznie zajrzyj na naszą zbiórkę w


Posted in Bez kategorii, Nasze Gromady Drużyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *