Gormady Zuchowe

1 GROMADA ZUCHOWA „SPRYTNE PLASTUSIE”

Czuj! Jesteśmy gromadą „Sprytnych Plastusiów” i działamy w Szkole Podstawowej nr 1. Jest nas bardzo dużo, ale druhna Magda świetnie sobie z nami radzi i dba o to, byśmy na każdej zbiórce świetnie się bawili. Spotykamy się co tydzień w swojej własnej zuchówce, zapraszamy Ciebie również!
Drużynowa pwd. Magda Gachowska

2 GROMADA ZUCHOWA „LEŚNE DUSZKI”

Czuj! „Leśne Duszki”, działa w Szkole Podstawowej nr 1 im Bolesława Chrobrego. Zbiórki odbywają się w środy co drugi tydzień. Drużynowa phm. Magda Filuba.

3 GROMADA ZUCHOWA „SZALONE MINIONKI”

CZUJ! Nasza gromada działa od września 2017r, jak sama nazwa wskazuje uwielbia wszystko co szalone i zwariowane. Na każdej zbiórce zuchy mają okazję do nauczenia się nowych umiejętności, zagrania w ciekawe gry oraz zabawy, jak i również do zaznajomienia się ze światem zuchów. Na każdej zbiórce towarzyszy nam nasz szalony pacholik w postaci minionka. Nasze zbiórki odbywają się w środy w SP4, w godzinach 15:30-17:00. Jeśli jesteś głodny szalonych przygód, minionkowych biwaków oraz wspaniałej zabawy to zapraszamy do nas!

Drużynowy pwd. Michał Strzelczyk

4 GROMADA ZUCHOWA „ZWINNE PANTERKI”

Zapraszamy na zbiórki 4 GROMADA ZUCHOWA „Zwinne Panterki” w każdy Wtorek do Gminnej Szkoły Podstawowej przy ulicy Lwowskiej w Oławie o godzinie 12.30-13.30.

Drużynowa sam. Kamila Dokiciuk

8 GROMADA ZUCHOWA „SMERFY”

Drużynowa pwd. Klaudia Karpińska

13 GROMADA ZUCHOWA „ROZBRYKANE TYGRYSKI”

„Ma Tygrys powody do dumy i cenę swą dobrze zna,
bo całe ciało ma z gumy, sprężyny na dole ma,
skacze, bryka i wiruje, braknie mu aż tchu,
szaleje bez końca, bo widzi i czuje, że nie ma równych mu!”

Czuj!
Jesteśmy 13 Gromadą Zuchową „Rozbrykane Tygryski” i działamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Oławie. Tak jak Tygrysek nie potrafimy siedzieć spokojnie, kiedy wokół czeka na nas tyle przygód! Nasze druhny – Laura oraz Maja – dbają o to, byśmy nigdy się nie nudzili. Jeśli chcesz do nas dołączyć, koniecznie zajrzyj na naszą zbiórkę w piątek o 15:30-17:00 w sali nr 11

Drużynowa sam. Laura Biela

Posted in Bez kategorii, Nasze Gromady Drużyny.