Obóz nad Morzem w Lubiatowie

I turnus:  06.07 – 21.07.2019 r. cena  1020 zł

II turnus:  20.07 – 04.08.2019 r. cena  1020 zł

Informacje można uzyskać telefonicznie: tel. 71 31 32 311

wydawanie kart kwalifikacyjnych w Biurze Hufca ZHP w Oławie ul. Kamienna 4 (II piętro) t

poniedziałek  9.00-15.00

wtorek, środa 10.00-17.00

czwartek 11.00-18.00

piątek 10.00-17.00

Szkole Podstawowej nr 6 w Oławie

pn. – pt. w godz. 8.00 – 14.00

Harcerski Klub Specjalnościowy

Ponad 10 lat temu powstał harcerski klub specjalnościowy początkowo działający przy Kręgu Instruktorskim „Wataha” od czterech lat harcerski klub specjalnościowy jest samodzielną jednostką działająca w hufcu.
Klub zrzesza aktualnie około 20 wędrowników  i instruktorów naszego hufca. Realizujemy działania w takich specjalnościach jak:

• spadochroniarstwo,
  • bieganie,
  • survival,
  • nurkowanie,
  • narciarstwo,
  • wspinaczka,
  • terenoznawstwo i biegi na orientację,
  • turystyka piesza,
  • alpinizm,
  • strzelectwo.

Warunki działania klubu specjalnościowego określa
Uchwała Głównej Kwatery ZHP nr 23/2018 z dnia 31 sierpnia 2018 r. w sprawie zatwierdzenia Instrukcji tworzenia i działania gromady, drużyny, kręgu i klubu specjalnościowego.

9 DRUŻYNA HARCERSKA „SZAROTKA”

9 Drużyna Harcerska „SZAROTKA” o specjalności Czerwonych Beretów -Górskiej

Czuwaj!
Nasza drużyna działa przy szkole podstawowej numer 8 już od 18 lat, co piątek o godzinie 15:37 spotykamy się aby przeżyć nową przygodę! A może i ty masz ochotę nas poznać, zawiązać nowe przyjaźnie, zrealizować wyzwanie, nauczyć się czegoś nowego a przede wszystkim dobrze się bawić ? Zapraszamy do nas na zbiórki !!!!

Drużynowa pwd. Jagoda Banaś

13 GROMADA ZUCHOWA „ROZBRYKANE TYGRYSKI”

„Ma Tygrys powody do dumy i cenę swą dobrze zna,
bo całe ciało ma z gumy, sprężyny na dole ma,
skacze, bryka i wiruje, braknie mu aż tchu,
szaleje bez końca, bo widzi i czuje, że nie ma równych mu!”

Czuj!
Jesteśmy 13 Gromadą Zuchową „Rozbrykane Tygryski” i działamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Oławie. Tak jak Tygrysek nie potrafimy siedzieć spokojnie, kiedy wokół czeka na nas tyle przygód! Nasze druhny – Laura oraz Maja – dbają o to, byśmy nigdy się nie nudzili. Jeśli chcesz do nas dołączyć, koniecznie zajrzyj na naszą zbiórkę w piątek o 15:30-17:00 w sali nr 11

1 GROMADA ZUCHOWA „SPRYTNE PLASTUSIE”

Czuj! Jesteśmy gromadą „Sprytnych Plastusiów” i działamy w Szkole Podstawowej nr 1. Jest nas bardzo dużo, ale druhna Magda świetnie sobie z nami radzi i dba o to, byśmy na każdej zbiórce świetnie się bawili. Spotykamy się co tydzień w swojej własnej zuchówce, zapraszamy Ciebie również!
Drużynowa pwd. Magda Gachowska